Під час оборони Сєвєродонецька загинув колишній британський військовий

Колишній британський військовий Джордан Гетлі загинув під час оборони Сєвєродонецька від російських окупантів. Про це повідомив батько загиблого Дін Гетлі у Facebook.

«Вчора (10 червня) ми отримали жахливу новину про те, що нашого сина Джордана було застрелено у місті Сєвєродонецьк, Україна. Джордан залишив британську армію у березні цього року, щоб продовжити свою кар'єру солдата в інших областях. Почалася війна в Європі, тому, ретельно обміркувавши, він вирушив в Україну, щоб допомогти», — пише батько загиблого.

Він додав, що британський військовий не лише допомагав обороняти Україну від Росії, а й брав участь у «навчанні українських військових».

287556744 10159143182033458 463878757364114615 n

«Він любив свою роботу, і ми дуже пишаємося ним. Він справді був героєм і назавжди залишиться у наших серцях», — йдеться у повідомленні.

0 91

Раніше президент України Володимир Зеленський сказав, що у битві за Сєвєродонецьк багато в чому зараз вирішується доля Донбасу, бої за місто — одні з найважчих за всю війну.

2ogoloshenya