7 лютого у Хмельницькому відбувся третій щорічний благодійний аукціон, організований за ініціативи радника Голови СБУ Сергія Гамалія.
Одразу після події Сергій Гамалій назвав суму, зібрану на той момент - 22 735 043 грн.
Тоді він попередив, що це ще не остаточний підсумок. 11 березня Сергій Гамалій повідомив остаточну суму зібрану для війська.
« Ще протягом місяця відбувався збір та продовжували надходити кошти. Саме тому сьогодні можу назвати фінальну цифру. За цей час до збору додалося ще 957 957 грн», - написав на своїй сторінці у Фейсбуці Сергій Гамалій.
Нагадаємо, зібрані кошти планувалось спрямувати на підтримку Хмельницького військового госпіталю, Служби безпеки України, а також військових частин:
— 143 об'єднаний навчально-тренувальний центр "Поділля"
— 140-го Центру сил спеціальних операцій,
— 383-ї окремої бригади безпілотних авіаційних комплексів.
" Частину потреб для військових підрозділів ми вже закрили. По деяких ще триває реалізація — обов’язково покажу і розповім про це згодом" , - Сергій Гамалій.





