Італія передала гуманітарну допомогу західним областям України, які постраждали від повеней, для подолання наслідків негоди.

Про це повідомляє Державна служба надзвичайних ситуацій України у Facebook.

"У зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася на заході України, 30 червня Італійська республіка передала для ліквідації наслідків стихійного лиха – паводку, який призвів до людських жертв і масштабних руйнувань у західних областях, гуманітарну допомогу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Італія передала плаваючі та пересувні мотопомпи, човен, електростанції, бензопили, рятувальні жилети, пожежні рукави та інше рятувальне спорядження і усе це передадуть в найбільш постраждалі райони Івано-Франківської області для надання допомоги населенню.

Вантаж у Міжнародному аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького зустрічав заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький, другий секретар представництва МЗС у Львові Роман Тершовчин.

Згідно з повідомленням, Білошицький підкреслив, що ця допомога дуже доречна і висловив вдячність уряду Італії за цей прояв солідарності: "У квітні Україна відправила до Італії гуманітарний вантаж для боротьби із коронавірусною інфекцією - 10 тонн антисептичного розчину. Сьогодні вже Італійська Республіка допомогла нам, коли в Україні сталося лихо".

Цього ж дня очікується ще один рейс з Італії, який доставить в Україну другу частину гуманітарного вантажу.

Як повідомлялося, західні області України внаслідок сильних злив потерпають від масштабних паводків. На Прикарпатті загинули три людини внаслідок стихії, ще одна зникла безвісти.

Джерело.