Афіша

Всеукраїнська Ініціатива «Активна Громада Кам'янця-Подільського» запрошує до участі у: Школі Активної Громади-6: "Верховна Рада зсередини"

Це неймовірно! Але можливо: ми запускаємо вже 6-й набір на Школу АГ: "Верховна Рада зсередини"! Тож, якщо ви завжди хотіли навчитися розбиратися в питаннях парламентаризму, повноваженнях ВРУ, в законотворчій діяльності, дізнатися про те, які інструменти впливу на владу мають громадяни та багато іншого - тоді вам точно до нас.

Всеукраїнська Ініціатива "Активна Гомада Кам'янця-Подільського запрошує до участі у вебінарі: “Виборчий процес в Україні”

Виборчі кампанії в Україні, особливо останнім часом, стають не просто важливими політичними подіями – вони перетворилися на віхи політичної історії. А будь-яка виборча кампанія - це частина виборчого процесу. Він передбачає законодавчо встановлений у часі порядок послідовно змінюваних етапів, які складаються із конкретних процедур та дій суб’єктів виборчих правовідносин при формуванні представницьких органів влади або виборів посадових осіб.

Клуб Активної Громади Кам’янця-Подільського запрошує на вебінар:  "Як громадські організації можуть оскаржити в суді рішення ОМС"

Що робити, якщо ви не погоджуєтесь з рішенням органів місцевого самоврядування або вважаєте їх такими, що порушують ваші права? Іноді внаслідок рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади та місцевого самоврядування порушуються права та інтереси громадян, підприємств та організацій, які охороняються законом.

ВІ "Активна Громада Кам’янця-Подільського" запрошує взяти участь у зустрічі - вебінарі: “Як жити після виборів: кандидатам та виборцям?”

Вибори, вибори… Агітація, купа просвітницької інформації щодо нового Виборчого кодексу, заклики йти на вибори, політична реклама, піар, кричущі політичні білборди, теле- та радіо-агітація, флаєри, зустрічі з виборцями. І все це робиться заради дня Х - 25 жовтня, коли громадяни мають прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос за найбільш гідних, на їхню думку, кандидатів.

ВІ "Активна Громада Кам’янця-Подільського" запрошує взяти участь у вебінарі: “Фальсифікація на місцевих виборах: запобігти та подолати”

Наближаються місцеві вибори, а разом з ними, на жаль, не виключено, що й фальсифікації. Бо ж завжди знайдеться хтось, хто прагне прийти до влади нечесним шляхом. Схеми, за якими політики намагаються вирішити долю держави за рахунок народу, далеко не нові. З кожною виборчою кампанією уже відпрацьовані комбінації просто набувають все нових і нових елементів – елементів нечесної гри.

Всеукраїнська Ініціатива «Активна Гомада Кам'янця-Подільського запрошує до участі у вебінарі: “Фінансова звітність ГО: якісно та легко”

Громадська організація - це об'єднання громадян, яке створюється для спільної реалізації спільних інтересів. Аби реалізувати ідеї, ГО подає проєктні заявки на отримання фінансування. Відповідно, під час реалізації проєкту та після його завершення необхідно подавати фінансову звітність донорам та систематично сплачувати податки.

Всеукраїнська Ініціатива «Активна Гомада Кам'янця-Подільського запрошує до участі у вебінарі: "Оновлений виборчий кодекс. Що робити активістам? "

Місцеві вибори все ближче, тож саме час прояснити усе стосовно нового виборчого кодексу. Насамперед активістам і громадянам, яким небайдужа доля їхнього міста, села чи громади.

Всеукраїнська Ініціатива «Активна Гомада Кам'янця-Подільського запрошує до участі у вебінарі: «Дезінформація про федералізацію. Як не зламати язик і мізки»

Федералізація – це процес об’єднання незалежних суб’єктів (земель, штатів, регіонів) у федерацію і створення надсуб’єктних органів керування. Про те, які федерації існують у світі, про зони впливу Росії та про процес децентралізації і те, як на цьому маніпулюють ЗМІ поговоримо на вебінарі: «Дезінформація про федералізацію. Як не зламати язик і мізки». Також поговоримо про те, що саме пишуть маніпулятори про федералізацію, чому і звідки це береться та чи очікувати нездоровий розвиток цієї теми у час наближення місцевих виборів.

 ВІ «Активна Громада Кам’янця-Подільського запрошує на вебінар: "Мем як зброя дезінформаторів. Або чому від висміювання до пропаганди один крок"

Корабельна сосна, бімба, ці руки нічого не крали, куля в лоб, стадіон так стадіон... Політична сфера роками підгодовує Інтернет спільноти різноманітними мемами. Деякі політтехнологи беруть їх на озброєння та ведуть свого кандидата з вилами чи переповненими пісочницями завойовувати серця молоді. А деякі з їх допомогою на замовлення Кремля просувають антиукраїнські пропагандистські тези. І, до речі, доволі успішно.

ВІ «Активна Громада Кам’янця-Подільського запрошує на вебінар: "Як якісно написати проєкт"

Аби взяти участь у грантовій програмі та отримати необхідні для розв’язання певної проблеми кошти, недостатньо лише знайти потрібного грантодавця. Вирішальною умовою є правильність та повнота підготовки відповідної проєктної заявки, згідно з вимогами грантового конкурсу. Та перед тим, як приступати до написання проєкту, важливо добре підготуватися: проаналізувати спроможності грантера, які заявки донор підтримував раніше, на що він більше орієнтується у своїй діяльності. Це дасть змогу визначити підхід до співпраці і значно спростить роботу над написанням проєктної заявки. Про види донорів та підходи в співпраці з ними, форми написання заявок та багато іншого поговоримо на вебінарі: «Як якісно написати проєкт».

Клуб Активної Громади Кам’янця-Подільського запрошує на вебінар: “Як ЗМІ пишуть про політичні партії у виборчий період: де правда, а де інше”

Законодавство надає засобам масової інформації право об’єктивно, збалансовано та неупереджено висвітлювати хід виборчого процесу. Попри це, ЗМІ часто виходять за рамки незаангажованої подачі інформації, перетворюючись на гравців виборчого процесу.

Всеукраїнська Ініціатива "Активна Гомада Кам'янця-Подільського запрошує до участі у вебінарі: «Якісна комунікація в громаді: влада-мешканці"

Будь-яка екологічна чи соціальна діяльність активістів рано чи пізно впирається в так звану господарську діяльність людини і передбачає необхідність спілкування із представниками влади. Тут на допомогу приходять навички спілкування, вміння говорити та слухати, а також – встановлювати емоційний контак зі своїм співрозмовником. На вебінарі розглянемо принципи ведення перемовин з представниками влади та забудовниками, а також інструменти, завдяки можна здійснювати комунікацію ефективно.

Активна Громада Кам’янця-Подільського запрошує до участі у вебінарі:  «Вибори місцевого депутата в нових умовах»

Хочете розібратися, як будуть проходити місцеві вибори в нових умовах? Як зміняться правила гри для кандидатів? Які особливості виборів місцевих депутатів 2020 року? Долучайтеся з будь-якого куточку країни в зручний для Вас час та дізнавайтеся про всі тонкощі нового виборчого законодавства разом із нами.

ВІ Активна Громада Кам'янець-Подільський запрошує до участі у вебінарі «Розвиток цифрових технологій в ОТГ»

Ми впевнені, що за технологіями майбутнє і тому пропонуємо Вам звернути увагу не лише на персональні гаджети, які стали невід'ємною частиною нашого життя, а й на роль технологій для розвитку ОТГ.