Новини України

В Україні розробляють два законопроєкти, які мають легалізувати діяльність приватних військових компаній.

У Херсонській та Миколаївській областях військові посилили охорону важливих об'єктів

Сімейні психологи запевняють, що фізична прихильність пари, зокрема ніжні обійми та ласкавий дотик один до одного, є важливішою за інтимні стосунки. Так, вчені довели, що навіть прості ніжні дотики коханої людини знімають стрес, зменшують втому, покращують кровопостачання і знижують артеріальний тиск.

Представники патрульної поліції разом з листоношами “Укрпошти” вручили перші повідомлення про порушення правил дорожнього руху, що були задокументовані камерами автофіксації. 

Не секрет, що ідеально підібраний відтінок волосся неймовірно прикрашає жінку. Знайти "свій" колір не так-то просто. Якщо ви не є перукарем або колористом, зробити це буде важко. Через це, багато жінок після чергового довгоочікуваного фарбування волосся розчаровуються в обраному кольорі.

5 червня збройні формування Російської Федерації 12 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів поранення отримали двоє українських бійців. 

Наразі в Україні є 27 законсервованих в’язниць, використовувати які неможливо та й немає ким заповнювати. Тому в Мін’юсті пропонують їх закрити та продати.

51-річна Ірина Суханова, котра у Запоріжжі жорстоко вбила 1-річну дівчину, часто знущалась із дітей, яких батьки їй довіряли.

Міністри внутрішніх справ країн-членів Європейського Союзу ухвалили рішення продовжити заборону на в'їзд іноземців до ЄС до 1 липня.

Росіяни продовжують підтримку та навчання терористів на Донбасі.

В Україні через пандемію коронавірусу весняний призов до армії 2020 року перенесли на літо. У Міністерстві освіти і науки запевняють, що домовилися з Міноборони й випускників шкіл та закладів вищої освіти не призиватимуть до армії у цей період.

В Україні зафіксовано 25964 випадки коронавірусної хвороби COVID-19