Віповідні розпорядження підписав голова Хмельницької облдержадміністрації

Висновки на відповідність Конституції та законам України отримали сільські ради, які об’єднуються у Копистинську ОТГ Хмельницького району та Довжоцьку Кам’янець-Подільського.

До потенційної Копистинської громади увійдуть п’ять сільських рад – Копистинська, Масівецька, Пархомовецька, Пироговецька та Бахматівецька. Усього громада об’єднає 10 населених пунктів із центром у Копистині: Богданівці, Копистин, Колибань, Івашківці, Мала Колибань, Масівці, Пархомівці, Пирогівці, Прибузьке, Бахматівці.

Варто зазначити, що до цієї громади, згідно із першим затвердженим Кабміном перспективним планом формування територій, мала відійти і Давидковецька сільська рада. Але нещодавно вони прийняли рішення доєднатися до Хмельницького.

Потенційна Довжоцька ОТГ також отримала висновок Хмельницької ОА на відповідність проєктів рішень усіх рад, які об’єднуються Законам та Конституції України.

Отож, Довжоцька ОТГ об’єднає 9 населених пунктів: Довжок, Нагоряни, Залісся, Параївка, Зіньківці, Рихта, Лісківці, Кадиївці, Суржа. А це, за словами Довжоцького сільського голови Руслана Рябого, більше 11 000 населення і близько 1 900 дітей шкільного та дошкільного віку.

«Незважаючи на усі перешкоди, нам таки вдалося відстояти нашу громаду. Я протягом останніх тижнів оббивав пороги усіх можливих столичних офісів, установ і Міністерств. Усім возив пакети документів, рішення, листи з облдержадміністрації і, незважаючи на те, що Довжоцька сільська рада, за проектом перспективного плану, який область подала в Кабмін, була приєднана до Кам’янець-Подільського, нам таки вдалося відстояти створення Довжоцької сільської ОТГ», – каже Руслан Рябий.

Джерело.