Прокуратура Кам’янця-Подільського довела у суді вину мешканця з Дунаєвеччини, який підробив додаткові угоди з оренди землі для підприємства на якому він працював.
Слідчі встановили що менеджер товариства, яке займається обробітком землі, не повідомивши односельчан – власників ділянок власноручно зробив підписи у додаткових угодах до договорів оренди замість орендодавців та подав їх для реєстрації.

Тобто, він на власний розсуд розпорядився чужими землями та фактично позбавив їх власників права використання на 10 років. Інформує пресслужба прокуратури Хмельницької області.

"Кам’янець-Подільським міськрайонний суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 358 КК України (підроблення офіційного документа, вчинене повторно)", - повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Гончар.
Вироком суду засудженому призначено покарання у виді 1 року 6 місяців обмеження волі, від відбування якого звільнено з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.