Нагадаємо, 1 серпня 2015 року «ВАЗ 2106», на якому їхав дільничний інспектор тоді ще Летичівського РВ УМВС разом з дружиною та маленькою дитиною, зіткнувся з автомобілем «Toyota Prado», який після обгону виїхав на зустрічну і буквально розтрощив "ВАЗ". Правоохоронець, його дружина та 1-річний син загинули.

Вироком Летичівського районного суду від 30 червня 2017 року водія «Toyota Prado» було визнано винним в порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України), та призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

І потерпілі, і обвинувачений подали апеляційні скарги. 7 грудня Хмельницький апеляційний суд виніс ухвалу у справі про автокатастрофу та залишив без задоволення апеляцію потерпілих, які вимагали для винуватця ДТП максимальне покарання згідно санкції статті, та частково задовольнив скарги обвинуваченого, залишивши при цьому той самий термін ув’язнення — 9 років.

— Хмельницький апеляційний суд визнав недопустимими два протоколи про результати здійснення слідчих дій та виключив посилання на них з мотивувальної частини вироку Летичівського суду як на докази вини обвинуваченого. Також на підставі частини 2 статті 404 Кримінального процесуального кодексу України колегія виключила із судового рішення першої інстанції посилання на обставину, що обтяжує покарання, «вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння», та зарахувала в строк відбування покарання у вигляді позбавлення волі строк попереднього ув’язнення з 21 червня 2017 року по 7 грудня 2018 року з розрахунку 1 день попереднього ув’язнення за 2 дні позбавлення волі, — йдеться у повідомленні суду.

Джерело.