Проїзд дорогами державного значення у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях відбувається без обмежень.

Про це повідомили в Укравтодорі.

Через інтенсивні опади та підняття рівня води у річках 22-23 червня були зруйновані ділянки доріг, мости, а рух автотранспорту — обмежений.

Загалом негода завдавала збитків дорожньому господарству на 234,4 млн гривень.

У Чернівецькій області зруйновано та пошкоджено 5 автомобільних доріг державного значення та штучні споруди на них загальною орієнтовною вартістю збитків 40,68 млн грн.

Через підвищення рівня води в річці Прут, підтоплення підходів до тимчасових технологічних мостів та зсув земляного полотна транспортне сполучення забезпечено по об'їзних маршрутах.

В Івано-Франківській області пошкоджені та зруйновані п'ять автодоріг державного значення та споруди на них на 104 млн гривень. Через вихід із берегів річки Дністер по ряду ділянок транспортне сполучення забезпечують по об'їзних маршрутах.

На Закарпатті негода пошкодила та зруйнувала чотири автодороги державного значення.

У Львівській області внаслідок підтоплення дороги і рівня води над проїзною частиною обмежено рух автотранспорту на Т-14-19 Миколаїв — Жидачів — Калуш. А в Тернопільській області замулені 65 км доріг державного значення і чотири мости, а також 186 погонних метрів труб.

Нагадаємо, 23-25 червня, за прогнозами синоптиків, на заході України відбудеться повінь. Очікується високий дощовий паводок у Чернівецькій, Івано-Франківські та Львівській області. Подекуди рівень води у річках може піднятися на 3,5 метра.

Через негоду підтоплені тисячі будинків, пошкоджені або зруйновані автодороги та мости. Рятувальники евакуювали сотні місцевих жителів.

Джерело.