Під будівлю Кабінету міністрів України 4 червня вийшли на мітинг власники "євроблях".
У Києві під будівлю Кабінету міністрів України у четвер, 4 червня, вийшли на мітинг "евробляхери". За даними Telegram-каналу PavlovskyNews на місце стягнули правоохоронців.

Уздовж дороги біля будівлі уряду було припарковано багато автомобілів. Поруч з ними стояли учасники мітингу. За словами людей, вони довгі роки не могли розмитнити транспорт і не дочекалися допомоги від влади, якій було байдуже на них. 

Євробляхери під Кабміном, скріншот: PavlovskyNEWS

Сигналами клаксонів "Автоєвросила" вимагає, щоб Мінфін не гальмував новий закон про розмитнення. За словами організаторів акції, міністерство фінансів не хоче надавати висновок щодо нового "компромісного законопроєкту", який АЄС розробила разом з депутатами "Слуги народу".

Зокрема, у новому законі передбачається зняття акцизу і коефіцієнта віку авто при розмитненні. Якщо Мінфін все-таки оформить висновок, далі закон буде розглядати комітет з податкової і митної політики, після цього відбудеться голосування в Раді. 

Євробляхери під Кабміном, скріншот: PavlovskyNEWS
Євробляхери під Кабміном, скріншот: PavlovskyNEWS

Пресслужба поліції Києва на своїй сторінці в Facebook написала, що для недопущення порушень громадського порядку під час проведення акцій в центрі Києва, зокрема під Кабміном, поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування. 

"У зв'язку з цим можливе обмеження дорожнього руху окремими вулицями в центрі столиці. Тому просимо автомобілістів завчасно планувати маршрути руху... Разом з цим поліція закликає організаторів і учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантину і не порушувати громадський порядок", – йдеться у повідомленні.
Поліція Києва
Скріншот: facebook.com/UA.KyivPolice
Джерело.