З Держрезерву крали не лише зерно. "Миші" добрались і до пального. Відсутність пального у цистернах маскували за допомогою винахідливої схеми. Радник міністра МВС пообіцяв і далі розповідати про подібні випадки.

Перевірки запасів, влаштовані на складах Держрезерву України, виявили не лише нестачу зерна на 800 млн гривень, а й масштабні схеми розкрадання пального.

Про це повідомив радник міністра МВС Михайло Апостол на своїй сторінці у Facebook.

"Знайшли цікаву цистерну з нафтопродуктами. Якщо по ній стукнути, то гуде, як порожня, якщо взяти щупом пробу рівня нафтопродуктів, то повна. Зрештою з'ясувалося, що під віконечком для щупа було приварено трубу, і лише вона була заповнена нафтопродуктами, а решта цистерни стояла порожньою. Отакі винаходи. І багато інших, яким правоохоронці дадуть оцінку", – написав Апостол.

Подібна ситуація була із зерном: документи свідчать, що воно є, а склади порожні.

"Тобто певний товар за документами на складах є, але під час перевірки з'ясовується, що вже немає. На одному з підприємств не знайшли майже 18 тисяч тонн зерна, на іншому – майже 20 тисяч, на третьому – 112 тисяч тонн. От уже 150 тисяч тонн зерна, які буцімто в нас є, але насправді вже давно розкрадені та продані", – повідомив радник міністра.

"Це тільки початок оприлюднення інформації", – додав Апостол.

Джерело.