Пункт пропуску вже проїзний.

На Закарпатті  пункт пропуску "Тиса", де напередодні перевізники, які доправляють сюди посилки італійських заробітчан заблокували КПП, проїзний.

Яка ситуація на кордоні — у сюжеті ТСН.Ранок. 

Пункт пропуску "Тиса" уже проїзний. Але напередодні зранку до обіду його блокували шофери, що перевозять так звані італійські посилки. Їх передають заробітчани додому. Буси роками за хабар перевозили вантаж. Це була налагоджена схема з митниками та прикордонниками. У середньому платили 300 євро за авто і безперешкодно їхали. Утім, від п’ятниці від перевізників вимагають офіційно платити мито за вантаж. Декларувати посилки перевізники були й не проти, але початковий запропонований тариф один євро за один кілограм вантажу водіїв не влаштовував.

Що на цьому пункті пропуску діяла схема, митники відхрещуються, а от підтверджують це в обласній адміністрації. "Є якісь корупційні схеми, які формували незаконні обсяги цих платежів в кишені посадових осіб, але не в бюджет держави", - каже голова Закарпатської ОДА

Митники та шофери таки знайшли компроміс. Тариф - 55 центів за один кілограм. Тож кордон одразу розблокували, буси офіційно оформлюють мито та проїжджають. "У середньому виходить сплачувати з автобуса від 12 до 16 тисяч гривень залежно від кількості товару, від якості", - пояснив в.о. начальника Закарпатської митниці Олександр. 

Тепер очікуємо, що правоохоронці знайдуть організаторів схем та викриють тих, хто наповнював особистий бюджет, а не держави. Тільки уявіть, які суми тут "крутилися", мільйони гривень щотижня. 

Джерело.