У місті Гуково Ростовської області Росії медичні працівники під час мітингу розповіли, що брали участь в російсько-українській війні на Донбасі.

Відповідні відео були опубліковані в мережі в четвер, 28 травня, передає видання “Новости Донбасса”.

Причиною для мітингу стала невиплата обіцяних надбавок за роботу з пацієнтами, у яких виявили коронавірус.

В ході розмови з журналістами зайшло й про невиплату грошей за допомогу пораненим учасникам бойових дій на сході України.

“Окрема розмова про Україну. З 2014 року нам обіцяли виплатити гроші “бойові”. “Бойові” пропали гроші! Ми вивозили поранених з території України, під бомбардуванням. Так, швидка допомога, фельдшера,… лікарі, які штопали”, – розповіли учасники мітингу.

За їх словами, вони вивозили учасників конфлікту з обох сторін. Одна медпрацівниця заявила, що в її зміну привезли 19 українських військовослужбовців.

“Просто нам потім заборонили про це говорити”, – сказала інша учасниця мітингу.

З відео незрозуміло, надавали вони допомогу кадровим російським військовим чи тільки бойовикам угруповань “ЛДНР”.

Також мітингувальники розповіли, що “бойові” виїзди здійснювали і медики з сусідніх Новошахтинська, Білої Колетви і Звєрєвого, проте керівництво тих лікарень гроші їм виплатило.

Місто Гуково знаходиться недалеко від кордону з Україною. Ця частина Ростовської області РФ межує з Луганською областю, яка зараз не підконтрольна владі України.

Джерело.