Сьогодні, 30 травня, до Кам’янця-Подільського з робочим візитом завітав лідер політичної партії Опозиційний блок, народний депутат України Юрій Бойко.

Політик приїхав до нашого міста щоб взяти участь в партійній конференції обласного осередку Опозиційного блоку та поспілкуватися із виборцями.

На початку свого візиту Юрій Бойко відвідав Собор Олександра Невського. Після короткої оглядової екскурсії він обговорив із вірянами та духовенством міста ініціативу президента щодо надання Україні автокефалії. Політик наголосив, що держава ні в якому разі не може втручатися в церковні справи. Саме тому Опозиційний блок ніколи не буде підтримувати подібні ініціативи з боку влади.

Після спілкування із виборцями лідер Опозиційного блоку відвідав місцеве підприємство Механік, яке спеціалізується на виробництві деталей для промисловості, в тому числі для оборонного комплексу держави.

Юрій Бойко оглянув виробничі потужності заводу, оцінив продукцію та відповів на актуальні питання працівників підприємства. Особливу увагу політик приділив відповідям на запитання, що стосувалися розвитку професійно-технічної освіти, низьких пенсій, трудової еміграції. Також Юрій Бойко розповів про те, чому Верховна Рада не приймає важливі, як на його думку, закони про відміну депутатської недоторканності та новий закон про вибори.

Працівникам підприємства також було цікаво почути думку лідера опозиційного блоку стосовно  шляхів вирішення конфлікту на Донбасі.

Після відвідин підприємства Юрій Бойко та партійний актив області вирушили на парт конференцію, яка відбувалася за зачиненими дверима.

Детальніше у відеосюжеті.