Мама дівчинки залишилася без роботи через карантин. Богданка дуже любила неньку та вирішила їй допомогти.  Підробіток дитина знайшла в інтернеті, але натрапила на шахраїв.  Через проблеми із банком, посварилася з мамою та стрибнула зі схилу в річку.

Страшна трагедія, яка сталася у Чемеровецькому районі поблизу села Гусятин 13 травня досі не вкладається в голові місцевих мешканців. Там з глибокої крижаної річки Збруч витягли тіло 13 дівчинки. Дитину звали Богдана. І вона покінчила життя самогубством через гроші та інтернет шахраїв. 

Мама виховувала Богдану одна. Кілька років тому за схожих обставин загинув її тато. Через карантин жінка втратила роботу. Коштів бракувало, тому Богдана вирішила будь-що допомогти мамі й підзаробити. Вона знайшла вакансію в інтернеті, але втрапила на вудку шахраїв. За обіцянку високих прибутків, потайки від мами, вона зняла з її картки 3000 гривень та перерахувала аферистам. 

Згодом мамі дівчинки подзвонили із банку та попросили повернути кредитні кошти. В інтернеті дівчинці не відповідали й вона зрозуміла, що не лише не заробила, а й викинула гроші на вітер.  Про це журналістам “Надзвичайних новин” розповіла вчителька дівчинки. 

“Дитина хотіла собі створити якийсь невеличкий бізнес, щоб допомогти сім’ї. І коли вона взнала, що гроші вже не повернеш, для неї це було страхом. Дитина настільки знала вартість грошам, що в мами зайвої копійки не просила”, - зазначає в сюжеті “Надзвичайних новин” вчителька Анжела Кухцюх.

Після дзвінка із банку Богдана посварилася з мамою та вибігла з будинку. Дівчинка попрямувала до річки та кинулася зі схилу. Місцевий рибалка помітив, що в річці хтось борсається. Каже спочатку подумав, що хтось тягне велику рибу, а потім просто злякався та, й за його словами, було надто пізно допомогти.

“Чую, щось борсається за метрів 50. Думав, хтось рибу велику тягне. Але ніхто не їхав і вудки не закидав. Вже думав іти подивитися, але взяв страх”, - розповів Сергій Слабіцький.

Рибалка так і не наважився підійти. Натомість зателефонував друзям і лише разом вони пішли перевірити, що сталося, але було запізно. 

Наразі справою займаються в поліції. Кажуть опитали усіх свідків та провели слідчий експеримент. Він показав, що Богданка здійснила самогубство. Та чи шукатимуть шахраїв через яких дитина зважилася на такий крок поки невідомо.

Джерело.